loading...

Kreatywne zabawki z magnesem neodymowym aktualne ceny.

Magnesy z neodymy posiadają dużo zastosowań praktycznych. Mogą one posłużyć także do zabawy. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się dostępne u nas zabawki na magnesy z rodziny XMAG2, świetnie rozwijające kreatywność, wyobraźnię i logiczne myślenie zarówno u dorosłych i dzieci w każdym wieku. Zastosowane w oferowanych przez nas zabawkach kreatywnych niezwykle silne magnesy z neodymu, dają możliwość konstruowania niesamowitych przestrzennych konstrukcji. Fenomenem naszej zabawki, jest jej niezwykła prostota. Złożona jest ona z niewielkiej kulki i krótkiego pręta z dwoma magnesami neodymowymi.

W naszej ofercie mamy dla Klientów także niezwykle lubiane w wielu krajach kuleczki NeoCube mające formę sześcianu który jest złożony z 216 kulek powleczonych warstwą niklu albo inną powłoką ochronną w różnej kolorystyce.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, ale nasza strona https://turbomag.pl nie wspiera już Microsoft IE. Zaktualizuj przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube