loading...

Zabawki z magnesami aktualne ceny.

Nasze magnesy z neodymu wykorzystuje się w różnych branżach przemysłu, ale także w zabawkach. Pośród zabawek, które oferujemy, ogromnym zainteresowaniem cały czas się cieszą kreatywne zabawki z magnesami. Klocki XMAG2 polepszają twórcze i logiczne myślenie oraz wyobraźnię i kreatywność u młodszych i starszych użytkowników. Klocki magnetyczne XMAG2 to niezwykle prosta konstrukcja - mają w sobie pałki z dwoma neodymowymi magnesami na każdym z końców i dodatkowo kuleczki stalowej. Dzięki zastosowaniu potężnych magnesów z neodymu, prezentowane klocki magnetyczne umożliwiają budowę niesamowitych kształtów i budowli o możliwościach ograniczonych wyobraźnią.

Nasza oferta to także niezwykle popularne kulki magnetyczne NeoCube, które są znane na całym świecie jako NeoBall, w formie sześcianu zawierającego 216 kulek mających warstwę ochronną - z niklu albo inną, o różnorodnej kolorystyce.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Bardzo nam przykro, ale nasz serwis https://turbomag.pl już nie obsługuje Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube