loading...

Nie płać tyle za paliwo - nowoczesne magnetyzery Turbomag® w wersji XT aktualne ceny.

Silne magnesy spotykamy na co dzień nie tylko w naszych domach, (w komputerach, sprzęcie AGD i RTV itp.), lecz także w różnego rodzaju pojazdach.

Magnetyzery to nieduże urządzenia wykorzystujące zjawiska magnetyczne, które poprawiają parametry techniczne paliwa, wody i olejów. Poza tym czyszcząc dokładnie wnętrze instalacji z ferromagnetyków zapobiegają tworzeniu się osadów na przykład pojawieniu się kamienia kotłowego. Mając duży wpływ na sposób ułożenia magnetycznych dipoli cieczy znajdującej się wewnątrz magnetyzery "układając" zawirowania zmieniają jej właściwości i charakterystykę. Zalecane jest ich instalowanie w okolicach filtrów, co pozwala na systematyczne czyszczenie miejsc, w których je zainstalowano.
Wykorzystując w układach dostarczania paliwa nowoczesne magnetyzery z wbudowanymi mocnymi neodymowymi magnesami wpływamy na regularne ułożenie dipoli magnetycznych, co z kolei gwarantuje dużo efektywniejsze spalanie.

magnetyzer Turbomag
Zjawisko magnetyzera zostało odkryte przez Niemców w czasie II-ej wojny światowej - podczas przewożenia samolotami prętów magnetycznych zauważono znaczne zmniejszenie zużycia paliwa. W owych czasach nie znano magnesów neodymowych, a ówczesne magnetyzery miały gigantyczne rozmiary (podobnie jak maszyny liczące). Wynalazki ostatniego 20-lecia sprawiły, iż obecnie są one dziesięć razy mniejsze, zachowując przy tym taką samą moc.
magnetyzer Turbomag
zastosowanie magnesów w motoryzacji

Magnetyzery Turbomag® seria XT czysta oszczędność.

Aktualnie produkujemy magnetyzery nakładkowe, a całokształt naszych badań znalazł realizacje w serii produktów o nazwie kodowej Turbomag® seria XT.
Turbomag® jest prawnie chronionym znakiem towarowym zastrzeżonym Z-303759 w Urzędzie Patentowym RP.
Pamiętaj ! Nasze magnetyzery działają na paliwo nie na silnik. Dlatego też nie ma podziału na pojemność silnika. Paliwo do małego samochodu jest takie samo jak i do dużego więc magnetyzer będzie taki sam.

Zalecamy montować magnetyzery na filtrach, jednak jeśli nie ma takiej możliwości opcjonalnie można montować na przewodach doprowadzających paliwo. Nie ma znaczenia czy będzie to 5,5 cm od listwy wtryskowej czy 20 cm. Proces jonizacji i tak zajdzie, a jego efekt nie jest ulotny.
* na jeden magnetyzer przypadają dwie obejmy wraz z soczewkami magnetycznymi oraz dwa magnesy
Magnetyzery Turbomag® z serii XT-5 i XT-6, które przeznaczone są do samochodów osobowych testowane były na torach wyścigowych Polski. Zdecydowaliśmy się na tak ekstremalne testy po to aby zagwarantować naszym Klientom towar, który daje 100% satysfakcji.

Więcej o magnetyzerach Turbomag ® :
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Niezmiernie nam przykro, lecz nasza firmowa strona https://turbomag.pl nie wspiera już Microsoft IE. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Mozilla Firefox, Microsoft Edge albo Google Chrome.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube