loading...

Uchwyty magnetyczne z neodymowymi magnesami cena.

Magnetyczne uchwyty to nietypowy, specyficzny rodzaj neodymowego magnesu, używającego do swojego działania magnetyczne pole o ustalonym kierunku działania i odpowiedniej sile magnetycznej. Magnetyczne uchwyty, dzięki użyciu soczewek w obudowie uchwytu, mogą znacząco zwiększyć całkowitą moc - nawet kilkukrotnie. Tego typu uchwyty wykorzystuje się do wydajnego przytrzymywania, przyciągania i przenoszenia przeróżnych przedmiotów ze stali bez względu na wielkość.

Gdzie są stosowane magnetyczne uchwyty?
Przede wszystkim tego typu magnetyczne uchwyty wykorzystywane są do automatyzacji najróżniejszych procesów technologicznych. Jeśli sprzęt będzie pracował w temperaturze do 450 o C, lepiej będzie wykorzystać uchwyty magnetyczne posiadające magnesy w wersji Alnico. Standardowy magnes z neodymu N38 może wytrzymać temperaturę do 80oC - maksimum do 220 stopni Celcjusza. Dzięki użyciu rozmaitych obudów czy otworów, a w nich gwintów zewnętrznych i wewnętrznych, uchwyty magnetyczne znajdują szerokie zastosowanie także jako przyrządy do poszukiwań dna zbiorników wodnych.

Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, lecz nasz serwis https://turbomag.pl już nie wspiera Internet Explorer'a. Proszę zaktualizować przeglądarkę na Google Chrome, Mozilla Firefox albo Microsoft Edge.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube