loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Edek i Marek sprawdzają uchwyt z magnesem.

Musimy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl emitowanego na Discovery Channel, w drugim odcinku testowany jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany sprzęt to UM 65x45. Uchwyt ten łatwo odszukać w naszym sklepie internetowym w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy także z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to miejsce, w którym wskazane jest narzędzie do izolacji metali. Separator magnetyczny czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt służy do wykrywania okazów z metali żelaznych zapodzianych w stercie śmieci, w wodzie itp.), bądź innego urządzenia tego rodzaju, usprawnia działalność, a momentami jest optymalnym rozstrzygnięciem dającym szansę na segregację skrawków metalicznych. Także maszyny do separacji metali kolorowych w początkowej fazie pracy korzystają z separatorów magnetycznych, a dopiero na kolejnym poziomie wdrażają techniki optyczne czy wirówki umożliwiające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek oraz pan Edek to bez cienia wątpliwości królowie naszych złomowisk. Zapewne nie tylko, lecz Oni dokładnie znajdują sposób na to jak coś co wygląda na stertę śmieci zamienia się w dochód. Uchwyt magnetyczny UM 65x45 absolutnie wspiera ich w działaniu bowiem to bardzo kreatywne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza strona turbomag.pl nie wspiera Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube