loading...

Testy magnesu neodymowego na planie serialu Złomowisko.pl.

Chcieliśmy się pochwalić, że w trzeciej odsłonie serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w odcinku drugim poddawany próbom jest nasz uchwyt do łowienia w wodzie UM 65x45. Eksperymenty przeprowadza pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany sprzęt to magnes do łowienia w wodzie UM 65x45. Ten sprzęt można odszukać w naszym sklepie internetowym w zakładce – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z informacją, że uchwyt UM 65x45 jest w stałej sprzedaży wraz z koniecznym oprzyrządowaniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym wskazane jest narzędzie do izolacji metali. Magnetyczny separator czy to w postaci uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyławiania okazów z metali żelaznych zapodzianych w stercie śmieci, w wodzie itp.), lub innego urządzenia tego rodzaju, usprawnia działalność, a momentami jest jedynym rozstrzygnięciem umożliwiającym selekcję skrawków metalowych. Również urządzenia do separacji metali kolorowych w pierwszej fazie działania korzystają z separatorów magnetycznych, a dopiero na kolejnym poziomie wdrażają procedury optyczne czy wirówki dające odzysk metali kolorowych.

Złomiarz z Pruszkowa – pan Marek i współpracujący z nim pan Edek to bez cienia wątpliwości krezusi krajowych złomowisk. Można długo szukać, jednak Oni dobrze wiedzą jak coś co na pozór stanowi pryzmę rupieci zmienia się w zysk. UM 65x45, czyli nasz uchwyt magnetyczny absolutnie oddaje im znaczne usługi bowiem to niezwykle wydajne urządzenie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasza firmowa strona https://turbomag.pl już nie obsługuje Internet Explorer'a. Prosimy o aktualizację przeglądarki na Google Chrome, Microsoft Edge lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube