loading...

Serial Złomowisko.pl - Panowie Marek i Edek wypróbowują uchwyt magnetyczny.

Pragniemy się pochwalić, że w trzeciej edycji serialu Złomowisko.pl wyświetlanego na Discovery Channel, w drugim odcinku sprawdzany jest nasz uchwyt magnetyczny UM 65x45. Testy prowadzi pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa, a badany przyrząd to UM 65x45. Uchwyt ten łatwo odnaleźć na naszej stronie w kategorii – Uchwyty do poszukiwań. Spieszymy też z deklaracją, że uchwyt UM 65x45 jest w ciągłej sprzedaży wraz z potrzebnym uzbrojeniem.

Złomowisko to przedsiębiorstwo, w którym konieczne jest narzędzie do separacji metali. Magnetyczny separator czy to w formie uchwytu UM 65x45 (uchwyt stosuje się do wyławiania elementów z metali żelaznych utraconych w pryzmie odpadków, w wodzie itp.), bądź innego narzędzia tego typu, optymalizuje pracę, a momentami jest ostatnim rozstrzygnięciem umożliwiającym selekcję elementów metalowych. Także narzędzia do oddzielania metali kolorowych w podstawowej fazie działania stosują separatory magnetyczne, zaś tylko na następnym poziomie wdrażają procedury optyczne czy wirówki pozwalające na odzysk metali kolorowych.

Pan Marek – Złomiarz z Pruszkowa wraz z panem Edkiem to bez cienia wątpliwości krezusi krajowych złomowisk. Kto jak kto, jednak Oni dobrze wiedzą jak coś co na pozór stanowi pryzmę gratów zmienia się w zysk. UM 65x45, czyli nasz magnes w uchwycie absolutnie im w tym pomaga bo to niezwykle produktywne rozwiązanie.

Link do programu : Złomowisko.pl


Serdecznie zapraszamy.
Dhit sp. z o.o.
Internet Explorer Przykro nam, ale nasz firmowy serwis https://turbomag.pl już nie obsługuje Internet Explorer'a. Zaktualizuj przeglądarkę na Microsoft Edge, Google Chrome lub Mozilla Firefox.
help_outline Pomoc

Formularz kontaktowy indeterminate_check_box

Preferowana forma kontaktu

Facebook Youtube